Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
145 000 €
283 595.35 лв.

(1 160 €, 2 268.76 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:56 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена 80 пъти.
Площ:
125 m2
Етаж:
4-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

Предлагаме голям тристаен апартамент в комплекс Оазис , с. Равда.

Комплексът се намира на 50 метра от плажа .

Имотът е на 4 етаж в сграда с асансьор, обща площ -125 квадратни метра.

Разпределение: дневна с кухненски бокс, две спални, три бани, две тераси.

Акт 16. Такса поддръжка 1250 евро.

Има паркинг и басейн.

Без комисионна от купувача!
ID на имот 39476
За контакт:
0894904049

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПОНТИКА РИАЛТИ
0894904049
ПОНТИКА РИАЛТИ logo
В imot.bg от 2025 г.
ponticarealty.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, Бургас, Карлово 17
http://ponticarealty.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
Обява: 1c177764379261511

145 000 €
283 595.35 лв.
История на цената
(1 160 €, 2 268.76 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, с. Равда